Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Liberec - PZ JIH

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Liberec - PZ JIH
Bezproblémová doprava na místo výkonu práce pomocí MHD. Průmyslová zóna Jih - Liberec
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Liberec - PZ JIH
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
Kontakt
Kamila Novotná
Telefon: +420 475 201 308 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: kamila.novotna@diseven.cz

Mobil: 733 147 783 (Po-Pá 8-12 hod)
Směnnost:
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Náborový příspěvek až 9000,- po 3 měsících pro OZP. Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu. Požadujeme znalost práce na PC.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 20420 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
Požadujeme: Znalost práce na PC,Trestní bezúhonnost,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás),Fyzická a psychická zdatnost,Zašlete nám prosím životopis společně s fotografií
Vzdělání: střední odborné s výučním listem

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec - PZ JIH

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.4.2024