Pomocné práce v potravinářské výrobě- Brno venkov

Nabízíme pracovní pozici na pomocné práce v potravinářské firmě s dlouholetou tradicí.

Nástup možný ihned!

Nutnou podmínkou je vlastnit potravinářský průkaz (lze získat na počkání u obvodního lékaře).

Nabízíme:

    • práce na HPP, 20 dní dovolené
    • 100,- Kč/hod
    • osobní ohodnocení 0-4000,-Kč/měs
    • příplatky dle zákoníku práce
    • dlouhodobá spolupráce

Směny:

    • PO až PÁ, ranní 5:30-14:00 ( nástup na ranní směnu lze dle domluvy posunout v návaznosti na dopravu)

Náplň práce:

    • práce u linky ve stoje
    • chystání výrobku pro výrobu uzenin

Požadujeme:

    • spolehlivost a chuť k práci
    • dochvilnost, fyzickou zdatnost
    • min. 18 let,
    • Potravinářský průkaz - PODMÍNKOU (dá se vyřídit NA POČKÁNÍ U PRAKTICKÉHO LÉKAŘE)

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na 602 695 835 602 385 151 případně rovnou navštivte naši agenturu na Křenové 60 (3. patro) vždy od 8:00 do 16:30 (přineste s sebou i potravinářský průkaz a doklad totožnosti) . Vždy uveďte o jakou pozici máte zájem.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno-venkov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

7.8.2017