Rozšiřujeme dosavadní tým a do hotelu Kopanice hledáme pomocnou kuchařku/ kuchaře. Jedná se o práci na HPP. Hledáme někoho se zkušenostmi, praxí, pozitivním přístupem k práci a přátelskou povahou. V rámci pracovní doby je zajištěno stravování a pitný režim. Benefitem je využívání hotelového wellness zcela zdarma, sleva na masáže a procedury a sleva na ubytování v hotelu pro rodinné příslušníky. Pracovní doba je formou krátký/ dlouhý týden.

Náplň práce:

  • budete pomáhat kolegům kuchařům s přípravou teplých i studených jídel
  • čištění zeleniny, obalování a smažení potravin, příprava příloh a polévek
  • vydávání jídel zákazníkům
  • příprava snídaní pro hotelové hosty
  • udržování čistoty v kuchyni a úklid prostor
  • možnost přespávání mezi směnami

Požadujeme:

  • Smysl pro čistotu.
  • Směny krátký / dlouhý týden.
  • Chuť pracovat a zapálením pro gastronomii.
  • Smysl pro zodpovědnost a týmového ducha.
  • Pečlivost a samostatnost.
  • počet míst - 2

Nabízíme:

JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ
  • zaměstnání na HPP
  • atraktivní mzda - vše dle domluvy
  • odpovídající a férové finanční ohodnocení s možností navýšení
  • příjemnou atmosféru na pracovišti
  • odpovídající čas na zaučení
  • slevu na produkty z restaurace
  • využití welness
  • příspěvky na dojíždění a případný rozvoz domů

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Žítková

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Pohostinství a gastronomie
Kuchař

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.5.2024