Personální asistentka / náborář

Společnost Way to Work s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice a díky úspěšnému fungování rozšiřuje svůj náborový tým.

 Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Personální asistentka / náborář.

Vaším úkolem bude:

    • zodpovědnost za výběr vhodných médií pro personální inzerci
    • samostatné vedení náborových kampaní
    • samostatné vedení pohovorů s uchazeči
    • poskytování kompletní HR podpory pro manažery
    • zajištění pracovně právní agendy

Očekáváme:

    • VŠ/SŠ
    • praxe v náboru zaměstnanců podmínkou
    • časovou flexibilitu
    • komunikační a organizační schopnosti
    • odpovědnost a spolehlivost
    • znalost práce na PC

Nabízíme:

    • samostatnou práci
    • vzdělávání a kariérní růst
    • výdělek, který bude odpovídat výkonu
    • zázemí dynamicky se rozvíjející firmy

V případě zájmu zašlete životopis.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 7 (Argentinská 286/38)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Notebook, Sick days, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

11.6.2017