PERSONALISTA - všestranný HR specialista

Nabídka již není aktuální

Pro mezinárodní logistickou společnost s 25 letou tradicí na českém trhu hledáme posilu do HR týmu. Chcete dostat příležitost uplatnit veškeré své znalosti z HR a dále se učit a rozvíjet? Tak se ozvěte!

Vaším úkolem bude:

  • komunikovat se zaměstnanci pobočky, povídat si s nimi a pomáhat jim
  • nést zodpovědnost za nábor nových zaměstnanců
  • dynamicky reagovat a řešit ad hoc situace
  • obstát jako podpora pro management
  • vést HR agendu včetně administrativy
  • dotahovat věci do konce

Očekáváme od Vás:

  • zkušenosti s HR minimálně 1 rok (znalost pracovně-právní problematiky, zákoníku práce, částečně mezd)
  • středoškolské vzdělání a zájem pracovat v HR
  • komunikativní znalost AJ jako prostředek k dorozumění s kolegy mimo ČR
  • ochotu nést zodpovědnost a nemít strach z nových věcí
  • samostatnost, ale schopnost pracovat v týmu
  • v neposlední řadě smysl pro humor

My Vám za to nabídneme:

  • různorodou práci plnou nových výzev
  • práci v pohodovém tříčlenném týmu
  • zaměstnání u prestižní mezinárodní společnosti
  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost stravování na pracovišti + stravenky v hodnotě 70Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní tarif i pro celou rodinu
  • výborné platové podmínky
  • další příjemné bonusy

Pracoviště:

Karlovarský kraj

Datum zadání:

27.7.2018