Parťák pro seniory - pouze pro OZP

Jsme Teamium, sociální podnik, ve kterém si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní hledáme Parťáka pro brněnské seniory, který pro ně bude oporou a pomocníkem.

Požadujeme:

Co budete dělat?
  • Doprovod seniorů na úřady a k lékaři
  • Společnost na procházkách a výletech
  • Hraní her a vymýšlení zábavných aktivit
  • Pomoc s drobnými domácími pracemi
  • Konverzace se seniory
  • Pomoc s péčí o domácí mazlíčky

Jaké znalosti a dovednosti od Vás potřebujeme?

  • samostatnost a pečlivost
  • velmi dobrý vztah k seniorům
  • komunikační schopnosti a dobrý projev
  • nadání pro tvořivou práci
  • sociální cítění a porozumění k druhým lidem
  • psychickou odolnost
  • dobrou orientaci v terénu a schopnost využívat on-line mapy
  • předchozí zkušenost s péčí o seniory výhodou
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Co nabízíme?
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení
  • práce na zkrácený úvazek
  • stravné v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu
  • masáže na pracovišti zdarma, pedikúra a manikúra na pracovišti za zvýhodněnou cenu
  • individuální přístup, přátelská atmosféra
  • slevu na firemní produkty
  • příspěvek na dopravu
  • možnost konzultací s firemním právníkem a psychosociálním pracovníkem
  • mzda 140,- Kč / hod
Tato pozice je vyhrazena osobám v invalidním důchodu.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Vídeňská 267/56a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Typ práce:

Práce pro OZP

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

140 Kč/hod.

Datum zadání:

8.5.2024