OŠETŘOVATEL S MOŽNOSTÍ UZNÁNÍ DIPLOMU - Německo - ihned!

Hledáte možnost uznání Vaší kvalifikace jako odborného ošetřovatele v Německu? Pro našeho klienta, významného provozovatele domů s pečovatelskou službou v oblasti Berlín/Brandenburg, hledáme v rámci zprostředkování práce k brzkému nástupu ošetřovatele (m/ž) do zaměstnaneckého poměru.

Náplň práce:

    • základní péče o pacienty
    • doprovázení pacientů při běžných denních aktivitách
    • pomoc při mobilizaci a aktivaci pacientů
    • dokumentace péče, podávání hlášení o stavu pacientů
    • provádění přípravných a úklidových prací typických pro tento obor
    • po úspěšném uznání Vašeho vzdělání v Německu: činnosti odpovídající Vaší kvalifikaci jako odborného ošetřovatele

Očekáváme:

    • minimálně dvouleté vzdělání v oboru ošetřovatel (m/ž) nebo srovnatelné vzdělání v oblasti zdravotnictví
    • přání bydlet v Německu
    • pracovní zkušenosti ve stacionární péči, ambulantní péči nebo v tzv. 24-hodinové péči jsou vítány
    • znalosti němčiny min. na úrovni B1
    • řidičský průkaz výhodou
    • tělesná zdatnost, psychická odolnost
    • připravenost na práci ve směnách
    • spolehlivost

Co nabízí Váš budoucí zaměstnavatel:

    •  podpora v procesu uznávaní Vaší kvalifikace v Německu
    • práci na pozici ošetřovatel-asistent během procesu uznávání kvalifikace
    • atraktívní platové ohodnocení odpovídající Vaší kvalifikaci
    • poskytnutí přechodného ubytování za nízké náklady
    • pomoc při vyhledávání trvalého ubytování v místě
    • jazykový kurz němčiny s cílem dosažení úrovně B2, pokud již není
    • možnosti dalšího rozšiřování kvalifikace

Jako poskytovatel personálních služeb jsme byli pověřeni spravovat tuto pracovní nabídku. Velmi rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme další informace – pro Vás jako uchazeče jsou naše služby samozřejmě kompletně zdarma.

Kontaktujte nás!

Tel.: +49 351 89 775 22 nebo +420 234 709 522 (9-13 hod.)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dresden (Mengsstr.)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

9.5.2017