Operátor výroby NYMBURK - až 27000 KČ/MĚS.

Pro významnou stabilní firmu Českého trhu hledáme schopné strojaře. Umíte číst v technických parametrech a chcete mít volné víkendy? Máte ideálně praxi v obsluze výrobních strojů? Nebo jste absolvent učiliště technického směru a hledáte uplatnění, kde Vám dají příležitost a ohodnotí Vás za Vaši práci? Pak se přidejte do našeho týmu.

NABÍZÍME

Platové ohodnocení 22 500 - 27 000 Kč/měs.
PRÉMIE za vykonanou práci až 4 050 Kč
25 dnů dovolené
PŘÍPLATKY za noční směny i za víkendy
Práce v čistém a moderním prostředí
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
Dotované závodní stravování a pracovní oděv
Práci na HPP

NÁPLŇ PRÁCE

Seřízení provozně technologického výrobního zařízení
Zadávání dat do informačních systémů (znalost PC)
Zajišťování dodržování kvality výroby na výrobním zařízení
Organizování a kontrolování práce u výrobního zařízení z hlediska plynulosti provozu a souhry osádky
Zaučování nových pracovníků na výrobním zařízení

POŽADUJEME

Vyučení, ideálně praxe na obdobné pozici
Ochota pracovat ve třísměnném provozu.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Nymburk

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

28.12.2017