Nabídka již není aktuální

OPERÁTORKA ZDRAVOTNÍCH POMŮCEK – HRANICE – VOLNÉ VÍKENDY HLEDÁTE FYZICKY NENÁROČNOU PRÁCI VE VELMI PŘÍJEMNÉM A ČÍSTÉM PROSTŘEDÍ? LÁKAJÍ VÁS SMĚNY POUZE PO – PÁ S VOLNÝMI VÍKENDY? TOUŽÍTE PRACOVAT VE SPOLEČNOSTI, ODKUD ZAMĚSTNANCI NEODCHÁZEJÍ, KDE SI KAŽDÉHO VELMI VÁŽÍ A PANUJE ZDE NEVÍDANÁ OTEVŘENÁ A PŘÁTELSKÁ ATMOSFÉRA? Do stabilní prosperující firmy v Hranicích hledáme zaměstnance na pozici operátora zdravotnických pomůcek. Pokud máte zkušenosti s výrobou nebo jen přemýšlíte o změně pracovního místa, neváhejte zaslat Váš životopis!

NABÍZÍME:

  • Stabilní zaměstnání na HPP – agenturní zaměstnání s možností dostat se po čase do kmene společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • nadstandardní příplatky za odpolední, noční směnu
  • STRAVENKY + občerstvovací nápoje na pracovišti zdarma
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě a v příjemném prostředí
  • převážně dvousměnný provoz (na některých pracovištích třísměnný) – možnost nastoupit i na 12hodinové směny
  • snadná dostupnost - městská i meziměstská doprava přímo k areálu firmy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výroba a balení zdravotnických výrobků
  • kontrola kvality
  • zhotovení výrobků dle výrobního plánu
  • jednoduchá administrativa s tím spojená (čtení dokumentace a technologického postupu – po zaškolení)
  • možnost rotovat na stanovištích

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • cit pro detail
  • spolehlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat na směny
  • praxe ve výrobním sektoru výhodou
MÍSTO PRACOVIŠTĚ: HRANICE V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NEVÁHEJTE A ZAŠLETE IHNED SVŮJ ŽIVOTOPIS NA E-MAILOVOU ADRESU: [e-mail byl skryt], TEL. 725 739 006 Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Datum zadání:

18.1.2018