Operátor/ka výroby ve výrobě kabelů s možným ubytováním

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň

Hledáme muže a ženy na manuální práci ve výrobně kabelů. Sháníte-li dobře placené zaměstnání s možností ubytování a láká-li vás představa práce v krásném prostředí jihomoravského Mikulova, čtěte dále.

Jedná se o jednoduchou manuální práci, vhodnout jak pro muže, tak pro ženy. Po nástupu vás ve firmě čeká kompletní zaučení na novou pozici, postupem času se pak můžete učit ovládat další stroje a pozice střídat.

Požadavky

Základy práce na PC, zručnost, spolehlivost a hlavně chuť do práce.

Nabídka

- 8h směny PO-PÁ,
- nadstandardní ohodnocení,
- příplatky za odpolední a noční směny,
- zvýhodněné stravování v kantýně,
- možnost dotovaného ubytování nebo příspěvek na vlastní ubytování
- příspěvek na dopravu,
- možnost týdenních záloh,
- práce v čistém prostředí

Zaujala Vás naše nabídka? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo si rovnou domluvte pohovor v jedné z našich náborových kanceláří, těšíme se na Vás:

Praha:
Tereza Nováková ☎️ +420 773 741 840 [e-mail byl skryt]
Linda Tran ☎️+420 770 166 481 [e-mail byl skryt]

Olomouc:
Daniela Šufnerová ☎️+420 775 884 766 [e-mail byl skryt]

Pardubice:
Zuzana Renčová ☎️+420 773 741 831 [e-mail byl skryt]

Brno:
Petra Vintrochová ☎️+420 773 741 814 [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Mikulov (Břeclav)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

22000 - 26000 Kč/měs.

Datum zadání:

15.10.2019