!!! Operátor/ka výroby Stříbro s ubytovaním

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby.

Práca v Českej republike v Stříbře okr. Tachov.

Náplň práce: – práca na 3 smeny (7,5 hodiny)

    • skladanie predných autosedačiek podľa predpísaných postupov
    • práca na výrobnej linke
    • čisté pracovné prostredie

Požadujeme: – manuálni zručnosť

    • fyzickú zdatnosť
    • samostatnosť
    • zodpovedný prístup k práci.

Ponúkame: – plat 23000 až 30000 Kč mesačne čistá mzda

    • možnosť ubytovania ZADARMO
    • zabezpečená doprava (Plzeň, Nýřany, Heřmanová Huť, Stříbro, Kladruby
    • stravovanie zabezpečené ZADARMO (výber s 5 druhou jedál)
    • kvartálne odmeny
    • nástup možný ihneď.

V prípade záujmu +421948846222 +420604142829 alebo životopis na nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Bor u Tachova (Kostelec)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

2.1.2018