!!! Operátor/ka výroby, mzda až 31000,- Kč, kvartálne odmeny, ubytovanie, stravovanie

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

   Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa aktuálne drží na 151. mieste v rebríčku Fortune 500 s prvotriednymi výrobkami, ktoré navrhuje, konštruuje a vyrába rôznorodý tím talentovaných zamestnancov. Táto spoločnosť je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov a elektrických súčiastok.

Práca v Českej republike, Stříbro

Náplň práce:

      • práca na 3 smeny (7,5 hodiny)
      • skladanie predných autosedačiek podľa predpísaných postupov
      • práca na výrobnej linke
      • čisté pracovné prostredie

Požadujeme:

      • manuálni zručnosť
      • fyzickú zdatnosť
      • samostatnosť
      • zodpovedný prístup k práci.

Ponúkame:

    • plat 23000,- Kč až 31000,- Kč mesačne čistá mzda
      • zabezpečená doprava (Plzeň, Nýřany, Heřmanová Huť, Stříbro, Kladruby
      • možnosť ubytovania ZADARMO
      • stravovanie zabezpečené ZADARMO (výber s 5 druhou jedál)
      • kvartálne odmeny
      • nástup možný ihneď.
  • Odporučte známého, a získejte odměnu 1000 Kč za osobu která odpracuje minimálně měsíc

V prípade záujmu ma kontaktujte na číslach +421 948 846 222, +420 604 142 829 alebo mi pošlite životopis na nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Stříbro

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

21.6.2018