OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Máte zkušenosti s nákupem a objednáváním materiálu? Baví Vás komunikovat s dodavateli, vyhledávat nové a hodnotit jejich přínos? Pro silnou společnost na Velkomeziříčsku hledáme nákupčího s angličtinou (stačí B1).

CO BUDETE DĚLAT?

    • Hodnotit výkonnosti dodavatelů
    • Vyhledávat nové dodavatele
    • Posuzovat a kvalifikovat profily dodavatelů
    • Vykonávat operativní nákup, objednávat materiál
    • Připravovat podklady pro prognózy objemu a srovnání cen
    • Připravovat smlouvy

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Finanční ohodnocení dle zkušeností
    • Zázemí v mezinárodní stabilní společnosti
    • Příspěvek na dopravu
    • Firemní benefity, kafeterii
    • Závodní stravování

Pokud Vás nabídka práce operativního nákupčího zaujala, tak mi pošlete životopis, ať se s Vámi mohu spojit ohledně dalších informací.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Velké Meziříčí

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na životní pojištění, 13. plat, Kultura, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

29.1.2019