Office manager - administrativní asistent/ka

Rádi komunikujete s lidmi, libujete si v administrativě a excelové tabulky Vám nejsou cizí?

Pokud ano, hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Office Manager – Administrativní asistent/ka

Co vás čeká

    • zajištění chodu kanceláře (nákup občerstvení, reklamních předmětů, kancelářských potřeb, vybavení a zařízení kanceláře, péče o návštěvníky, obsluha a péče o kancelářskou techniku)
    • příprava podkladů pro účetní (evidence přijatých daňových dokladů, fakturace, vyúčtování firemních jízd)
    • podpora ostatních zaměstnanců (stravenky, vyúčtování pracovních cest, administrativa k nástupu či odchodu zaměstnance)
    • komunikace se zákazníky, dodavateli a uchazeči o zaměstnání
    • operativní úkoly od kolegů a nadřízených, podpora ekonomického oddělení
    • spolupráce v nastavování procesů a systémů za účelem podpory hladkého fungování společnosti
    • příprava firemního časopisu
    • spolupráce při předávání projektů (kontrola a tisk Průvodní dokumentace, fotografování stroje, uzavření projektu)

Naše požadavky

    • středoškolské vzdělání
    • výborná znalost MS Office
    • anglický jazyk alespoň na úrovni B1
    • základy účetnictví
    • reprezentativní vystupování a bezchybná znalost českého jazyka
    • samostatnost, pečlivost a proaktivní přístup
    • nástup od 1. 11. 2018

Výhodou bude, pokud budete mít

    • vzdělání ekonomického směru
    • zkušenost na podobné pozici
    •  řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

    • hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
    • zázemí prosperující společnosti
    • dobré platové podmínky
    • možnost profesního rozvoje či specializace dle Vašich schopností a tomu odpovídající navýšení platového ohodnocení
    • zajímavé zaměstnanecké benefity (plně hrazené stravenky, mobilní telefon a SIM k pracovním i soukromým účelům, výuka AJ v pracovní době, příspěvky na kulturu, zdraví a sport a na penzijní připojištění, 4 dny zdravotního volna)
    • 4 týdny dovolené

Co nám můžete nabídnout vy?

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o dlouhodobou spolupráci, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 10 (U továren 1282/31a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Sick days, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

15.10.2018