Jste usměvaví a rádi pracujete s lidmi? Chtěli byste pracovat v příjemném kolektivu s možností dotáhnout to výš? Tak neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

Očekáváme od Vás:

Spolehlivost, výborné komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka, slušné vystupování, samostatnost , čistý trestní rejstřík a základní znalost AJ. Předchozí zkušenosti v gastronomii jsou velkou výhodou.

Co můžete očekávat od nás?

Nadstandardní platové ohodnocení vzhledem k pracovnímu zařazení. Spravedlivý systém odměňování. Možnost postupu ve společnosti a certifikace na vedoucí pozice. Férové jednání a příjemnou atmosféru na pracovišti. 8 hodinové směny s možností jejich plánování. Placené stravování na pracovišti. Zaměstnanecké slevy v rámci společnosti.

Jako náš zaměstnanec budete mít na starosti jednoduchou přípravu veškeré studené kuchyně (příprava a zpracování zeleniny pomocí strojů), přípravu jídel na objednávku a jejich následný výdej. Dále budete mít zodpovědnost za čistotu pobočky, zákaznický servis a premiovou kvalitu našich produktů.

Těšíme se na Vás!

Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dejvická 188/6

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

4.1.2018
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */