Obráběč kovů, práce ve směnném provozu, Kuřim

Nabídka již není aktuální.

Pracovní náplň:
• kompletní a samostatná obsluha konvenčních obráběcích strojů - soustruhu SV18, frézky FB32H, pásové pily ARG
• obrábění kovů dle pracovních postupů a výrobní dokumentace
• zajištění základní údržby stroje a nástrojů

Požadujeme

• střední odborné vzdělání s výučním listem, nejlépe obor obráběč kovů
• praxe v obrábění kovů (znalost frézování, soustružení)
• dobrá znalost technické výkresové dokumentace
• technické cítění
• schopnost týmové spolupráce
• samostatnost, dobrá pracovní morálka a schopnost učit se novým věcem
• ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

• stravenky 80 Kč /směna
• 25 dní dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění 600 Kč1200 Kč / měsíc
• dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
• odborné kurzy a školení
• motivující mzdové ohodnocení

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kuřim

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

11.9.2017