Obchodno-technický referent

Do nášho dynamického tímu spoločnosti KUBOUŠEK SK, s.r.o., s dlhoročnou tradíciou na trhu, hľadáme schopného kandidáta na pozíciu: Obchodno-technický referent

Místo výkonu práce: Nitra, Slovensko

Požadujeme:

    • SŠ alebo VŠ (najlepšie technického smeru)
    • AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
    • znalosť čítania technickej dokumentácie
    • lojalita k tímu a spoločnosti
    • samostatnosť, komunikačné a organizačné schopnosti
    • odolnosť voči stresu

Náplň práce:

    • špecifikácia náhradných dielov
    • komunikácia so zahraničnými partnermi
    • komunikácia s odberateľmi
    • riešenie expresných dodávok náhradných dielov
    • riešenie garančných zákaziek

Ponúkame:

    • pozícia v stabilnej a silnej spoločnosti
    • práca na hlavný pracovný pomer
    • dynamický zavedený tím profesionálov
    • zaujímavé firemné benefity
    • možnosť kariérneho a profesionálneho rastu
    • prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania
    • motivačné finančné ohodnotenie
    • stravné lístky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (Lidická 1937)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

19.9.2017