Obchodní referent v oblasti zemědělství

Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta z oblasti zemědělství, který sídlí v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodního referenta.

Náplň práce:

  • Iniciovat poptávky pro obchodování s komoditami
  • Mapování trhu
  • Osobní a telefonické jednání se zákazníky
  • Vybavování obchodní agendy
  • Komplexní starostlivost o zákazníky
  • Plánování služebních cest a jejich realizace
  • Administrativní zpracování obchodních případů
  • Pravidelné návštěvy u zákazníka
  • Komunikace a zadávání obchodních případů logistickému oddělení
  • Dohled nad dodržováním stanovených termínů
  • Dohled nad realizací obchodního případů (až do jeho ukončení)
  • Zodpovědnost za plnění plánu

Požadavky:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Dobré počítačové znalosti
  • Znalost trhu výhodou
  • Prezentační zručnosti
  • Časový management
  • Zodpovědnost, samostatnost, systematičnost, vytrvalost, loajalita
  • Zvládání stresových situací, Komunikativnost, flexibilita
  • Obchodní zručnosti
  • Příjemné vystupování
  • Aktivní řidič podmínkou
  • Týmový hráč
  • Vítaná praxe obchodníka v kterémkoliv oboru

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (Stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, vlastní organizace náplně práce)
  • Smysluplná práce
  • Prostor na využití vědomostí a zručností s možností stát se odborníkem v obchode
  • Široké portfólio benefitů

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

5.1.2018