Obchodní konzultant

Do našeho týmu hledáme kolegu, který bude pečovat o naše stávající zákazníky. Nejsme klasické obchodní oddělení a k zákazníkům máme individuální přístup. Jednáme s nimi na předem domluvených schůzkách a neděláme neprofesionální door-to-door prodej. Praktické dovednosti i teoretické znalosti Vás naučíme, ale neobejdete se bez selského rozumu a nadšení pro práci. Nabídneme Vám fixní odměny, systém bonusů a prémií, kancelářské zázemí s pohodovou atmosférou. Volnou pozici nabízíme k 1.11.2019.

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání s maturitou
Komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost a spolehlivost
Reprezentativní a příjemné vystupování
Trestní bezúhonnost
Řidičské oprávnění sk. B -není podmínkou

Náplň práce:
Péče o stávající a novou klientelu, poskytování komplexního poradenského servisu
Pravidelný kontakt a dlouhodobé vztahy s klienty
Profesionální servis klientům a navrhování optimálních řešení
reprezentace na marketingových akcích společnosti
Služby na přepážce

Nabízíme:
Práce s přidělenými klienty
Profesionální komplexní zaškolení, vzdělávání a rozvoj
Časová flexibilita, možnost práce „home office“
Čerpání z bohatého systému benefitů
Pevnou finanční podporu + provize a prémie

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Uherské Hradiště (Hradební 1244)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Home office, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

20000 Kč/měs.

Datum zadání:

13.10.2019