.NET vývojář developer

Nabídka již není aktuální.

Popis pozice

Do nové české pobočky úspěšné britské společnosti Pinewood Technologies hledáme na plný úvazek talentované programátory se zkušenostmi s vývojem webových řešení v prostředí Microsoft.
Společnost vyvíjí a dodává komplexní podnikový systém pro řízení procesů a správu dealerských sítí v oblasti automotive, který je špičkou ve svém odvětví s desítky tisíci uživateli na dnes už globálním trhu. Jako člen našeho vývojářského týmu budete analyzovat zadání a navrhovat a kódovat řešení dílčích projektů pod vedením produktového a technického vedoucího. Dále také udržovat aplikace a opravovat aplikační chyby.

Požadované technické zaměření (pro juniory není vše podmínkou)

• Základní znalost ASP.NET, C#, CSS, Javascript, HTML
• Výhodou je znalost jQuery, SQL, TFS, Visual Studio, unit testing, agilní vývoj
• Zkušenosti s vývojem webových aplikací
• Vysoká škola technického směru, především IT
• Výhodou certifikace Microsoft
• Základy angličtiny a zájem se jí učit
• Schopnost pracovat v rámci týmu i samostatně
• Schopnost a ochota se seznamovat s produktem a učit nové technologie
• Schopnost komunikovat efektivně, sebevědomě a s respektem
• Schopnost demonstrovat svoji práci
• Logické, analytické a kreativní myšlení a uvažování
• Aktivní, pozitivní a zodpovědný přístup
• Týmový hráč

Nabízíme

  • • Vzdělávací program
    • Příjemné pracovní prostředí v kolektivu mladých, aktivních a stále se rozvíjejících lidí
    • Vzdálenou i přímou spolupráci s mateřským týmem ve Velké Británii
    • Možnost zaučení a práce přímo ve Velké Británii
    • Prostorná kancelář s občerstvením
    • 25 dnů dovolené + státní svátky
    • Platové ohodnocení dle zkušeností
    • Team buildingové akce
    • Flexibilní začátek pracovní doby
    • Parkování zdarma v blízkosti
    • Sportovně založený kolektiv
    • Firemní večírky

Technify s.r.o. je česká pobočka dlouhodobě ziskově rostoucí britské IT společnosti Pinewood Technologies se sídlem v centru Zlína. Nenechej si ujít tuto zajímavou příležitost. Pokud Tě baví informační technologie a chceš se v tomto oboru rozvíjet, neváhej nám zaslat životopis na email david.manak@pinewood.co.uk či domluvit si schůzku na tel. 722 922 130

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zlín (Sedmdesátá 7055)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Kultura, Notebook, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

20.3.2018