Náborářka / Recruiterka / Personalistka

Jsme rodinná firma zabývající se službami pro domácnosti, která z důvodu růstu hledá do svého (ženského) týmu zkušenou náborářku. Na trhu působíme již od roku 2014, a kromě hlídání dětí a úklidů domácnosti se věnujeme také zprostředkování personálu do rodin.

Jaká je náplň práce?

    • identifikace personálních potřeb firmy
    • hledání uchazečů na pozici chůva/hospodyně/uklízečka
    • inzerce na pracovních portálech
    • oslovování uchazečů, pravidelná komunikace s uchazeči (follow up)
    • příprava a realizace přijímacích pohovorů
    • posuzování a výběr vhodných uchazečů
    • správa databáze uchazečů a její pravidelná aktualizace
    • sběr CV a jejich uchování
    • ověřování telefonických referencí
    • výpomoc s adaptačním procesem

Jaké jsou naše požadavky?

    • profesionální zkušenost s náborem
    • organizační schopnost a samostatnost
    • aktivní, přátelský a empatický přístup
    • schopnost komunikace a příjemné vystupování
    • počítačová způsobilost a aktivní zkušenost s ATS systémy
    • schopnost nás něčemu novému přiučit :)
    • znalost pracovního práva
    • znalost anglického jazyka min. na úrovni B2 (pro aktivní komunikaci s anglicky mluvícími uchazečkami)

A co naopak můžeme nabídnout?

    • zkrácený či plný úvazek
    • kancelář v centru Prahy (není bezbariérová)
    • možnost občasné práce z domova
    • služební notebook a telefon
    • školení / vzdělávací kurzy
    • přátelské pracovní prostředí
    • dohoda o pracovní činnosti či pracovní smlouva
    • nástup dle vzájemné dohody

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis a průvodní dopis. Ozveme se všem uchazečkám.

Prosíme o respektování požadavků na pracovní pozici.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 1 (Revoluční 1082/8)

Benefity:

Notebook, Home office, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.7.2021