Montér a dopravce Möbelix Pardubice

Pro pobočku obchodního domu Möbelix s nábytkem a bytovými doplňky hledáme šikovného montéra a dopravce.

Náplň práce :

    • montáž nábytku (kuchyně, skříně, postele atd..)
    • přeprava zboží zákazníkům
    • komunikace se zákazníky

Požadujeme :

    • manuální zručnost ( zkušenost s montáží nábytku podmínkou)
    • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
    • zodpovědnost, samostatnost a časovou flexibilitu
    • pozitivní přístup nejen k práci

Nabízíme :

    • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • zajímavé platové ohodnocení + osobní prémie
    • paušál na diety
    • zaměstnanecké benefity (stravenky, slevy na prodávaný sortiment)
    • práci v příjemném kolektivu
    • nástup možný ihned

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.7.2017