Mistr servisu luxusních vozů

Chtěl byste práci, kde si Vás a Vašeho přínosu budou vážit? Kde Vás náležitě ocení a budou respektovat? Automobilový průmysl Vás zajímá a fascinuje? Pojďme se tedy setkat a pobavit se o možnosti nového zaměstnání pro Vás. Hledáme mistra servisu dílny pro mezinárodní silnou společnost. Požadujeme zápal pro obor, obdobné zkušenosti a ovládání anglického nebo německého jazyka.

Pracovní náplň

Zajištění kompletní údržby a oprav vozidel zákazníků luxusní značky
Dohled nad chodem dílny a její kvalitu (termíny, provedení, vyúčtování)
Dodržování čistoty na dílně.
Kontrola, hodnocení a podpora pracovníků dílny.
Zodpovědnost za vybavení dílny.

Co nabízíme?

zázemí silného mezinárodního automobilového koncernu
motivující mzdové ohodnocení
práci, kde za sebou ihned vidíte výsledky
systém průběžného vzdělávání a školení

Co požadujeme

středoškolské vzdělání technického směru
praxe na pozici mistra dílny v oboru
ŘP skupiny B
časovou flexibilitu
znalost AJ/NJ podmínkou

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Příkop 838/6)

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

31.5.2017