Nabídka již není aktuální

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Mechatronik/aplikační inženýr/elektrotechnik se zaměřením na automatizační řízení, elektronické informační a řídící systémy.

Nabízíme:

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru Závodní stravování nebo příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění Mzda: 25.000,- Kč – 40.000,- Kč měsíčně Lokalita: Praha 5

Náplň práce:

Vývoj nových periférií v oblasti strojírenství, participace na nových produktech Návrh dokumentace a technických výkresů – tvorba elektro schémat Programování řídicích systémů, programovatelných automatů, ovládacích systémů Optimalizace systémů Tvorba manuálů Výběr elektro-komponent pro dané projekty

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou Vzdělanost v oblasti elektroniky, elektroinstalace, automatizace Vzdělanost v oblasti programování PLC (programovatelný automat) Odpovědnost, kreativita, flexibilita Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost ŘP skupiny B AJ nebo NJ na úrovni B1 Vzdělání dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §5 a vyšší výhodou

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

21.2.2018