Markeťák tělem i duší

Pro našeho klienta mezinárodní společnost dodávající instalační rozvody a systémy regulace, hledáme kandidáta a pozici

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

- zodpovědnost za marketingové aktivity

- pomoc s implementací ročního marketingového plánu – zapojení se do jeho vytváření (vytváření strategických cílů týkajících se činností souvisejících s reklamou a prodejem)

- integrace online strategií do marketingu a reklamy

- zavádění nových strategií a médií do marketingu

- spravování webových stránek společnosti a jiných médií

- psaní článků pro odborné časopisy

- tvorba newsleterů

Požadavky:

- VŠ vzdělání

- znalost AJ na pokročilé úrovni (B2 – C1)

- znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)

- schopnost efektivně pracovat s lidmi

- schopnost umět si zorganizovat čas a smysl pro detail

- schopnost rozvíjet vztahy

- znalost Microsoft Office (Word, Ecel, PowerPoint, SharePoint, Outlook) na pokročilé úrovni

- znalost Google AdWords, Google Analytics, Oracle Database, Adobe InDesign na pokročilé úrovni

Nabízíme:

- zajímavou práci v pohybu pro kandidáty, kteří se chtějí v marketingu rozvíjet

- Místo pracoviště - Bratislava
- dobrý kolektiv
- Mzda dle zkušeností
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- 25 dní dovolené + sick days

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem i v AJ.

Budeme se těšit na Vše reakce.

Děkujeme

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko-Bratislava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

24.4.2019