Lékárník/Lékárnice

Pro našeho klienta, moderní českou firmu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékárník/Lékárnice. Společnost neprovádí generickou substituci léčiv a je vstřícná k případným individuálním požadavkům uchazečů.

Hledáme Lékárníka/Lékárnici v následujících lokalitách: Březiněves, Ohrada, Hlavní nádraží, Novodvorská

 Co bude vaším úkolem?

    • odborné poradenství zákazníkům, výdej léků na lékařský předpis, prodej léků
    • příprava léků
    • administrativa (práce na PC s informačním systémem, přehled o skladové evidenci, spolupráce při objednávání léků a spolupráce s farmaceutickými společnostmi)

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • odborná způsobilost
    • samostatnost
    • příjemné vystupování a profesionalitu

 Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • nadstandardní mzdové ohodnocení
    • pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • možnost plného či zkráceného úvazku
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování
    • příspěvek na dopravu
    • podpora vzdělávání
    • odměny k životním výročím

Nástup možný ihned/dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Dovolená navíc,

Zařazeno v oborech:

Věda a výzkum
Farmaceut

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.9.2019