Kontrolní a třídící pracovník/Liberec

Hledáme nové kolegy a kolegyně na pracovní pozice Kontrolní a třídící pracovník.

NABÍZÍME:

    • základní měsíční výdělek až 18.000 Kč/měs. + odměny až 4.000 Kč/měs
    • zajímavou a různorodou práci v automotive průmyslu
    • možnost dlouhodobé spolupráce (HPP/DPP/DPČ)
    • příspěvek na stravování
    • zaškolení a pracovní oděv
    • korektní jednání
    • v případě zájmu zajistíme ubytování
    • možnost nástupu ihned
    • místo pracoviště: Liberec

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Kontrolní a třídící práce

POŽADUJEME:

    • chuť pracovat
    • manuální zručnost, praxe v oboru výhodou
    • průkaz výhodou
    • dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje
    • ochotu pracovat na směny
    • SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
    • SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek, Práce na dohodu

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Základní

Datum zadání:

26.4.2017
/* Not affection functionality */