Nabídka již není aktuální

Konstruktér návrhář (vhodné i pro absolventy/ky) Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o. který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, hledáme nové členy týmu na pozici: ________________________________________

Hlavní náplň práce:

  • Návrh produktu pro zákazníka za pomoci SolidWorks
  • Aktivní úzká spolupráce s projektovými manažery při konstrukci nového výrobku.
  • Aktivní spolupráce při vytváření nových konstrukčních standardů
  • Aktivní spolupráce s technologií při návrhu výrobku v oblasti vyrobitelnosti, resp. výrobních nákladů.
  • Analýza vyrobitelnosti dle požadavků zákazníka a návrh změn
  • Komunikace se zákazníky – v oblasti spojené s projektem „nový výrobek“
  • Řízení výkresové dokumentace uvolněných výrobků a polotovarů dle OP/ISO
  • Týmová spolupráce v oblasti dalších souvisejících projektů
  • Aktivní spolupracuje se zákaznickým servisem pří návrhu cenové nabídky a dodacích termínů u nástrojů pro proto/ PPAP

Naše požadavky:

  • Vzdělání: Bc. v oboru strojírenském - podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • Nutná znalost výkresové dokumentace, metodiky konstrukce dílů a sestav
  • Nutná znalost práce v softwaru pro konstrukci 3D, 2D, SolidWorks výhodou
  • Výhodou - zkušenosti v oblasti technologie přípravy výroby
  • SAP není podmínkou, je však výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování, atd.
  • Mzda: 26 000 Kč33 000 Kč měsíčně

Termín nástup:

  • Ihned, dle dohody
Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás! Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas společnosti Job Leader Czech s.r.o. ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

27.7.2018