Nabídka již není aktuální

Hledáme vhodné kandidátky na pozici operátor/ka do společnosti zabývající se kávového sortimentu sídlící na Praze - východ.

Požadujeme:

  • flexibilita
  • zkušenosti s balením produktu výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, zručnost
  • zájem o dlouhodobou pracovní spolupráci
  • nástup ihned/dohodou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení až 23.000,- Kč (fix + odměny, příplatky za odpolední směnu)
  • stravenky v hodnotě 105,-Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • odměna za doporučení známého 2000,-Kč
  • místo výkonu práce: Praha východ (Říčany - Jažlovice)
  • svoz zdarma (Opatov, Říčany)

Náplň práce:

  • jednoduchá práce se sortimentem ke kávovarům (hrnečky, talířky, lžičky apod..)
  • kontrola kvality, balení do dárkových kazet
  • štítkování, lepení etiket

Pracovní doba:

  • Dvousměnný provoz (PO - PÁ, 8 hodinové směny – ranní/odpolední )
  • Víkendy volné
V případě zájmu nás neprodleně kontaktujte na telefonní číslo: 775 881 555!

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

26.7.2018