Klientský pracovník

Hledáme kolegu/ini na pozici  KLIENTSKÝ PRACOVNÍK do týmu České pojišťovny

Náplň práce:

Zjišťovat potřeby našich klientů a hledat pro ně optimální řešení

Poradenství v oblasti financí, pojištění, zajištění majetku, života a zdraví

Péčovat o naše “rodinné stříbro“ – klientský kmen

Vyhledávat nové obchodní příležitosti

Možnost vlastní seberealizace

Očekáváme:

Min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

Znalost práce na PC

Obchodního ducha

Aktivního a pracovitého člověka, který chce v životě něco dokázat

Příjemné vystupování a pro zákaznický přístup

Dobré organizační komunikační dovednosti

Nabízíme:

Váš příjem se bude skládat z FIXU + neomezených provizí + motivačních odměn

Rozsáhlé školení a průběžné zaškolování

Zajímavé benefity

Flexibilní pracovní doba

Možnost práce z domova

Zázemí velké a stabilní společnosti

Chcete si domluvit schůzku? Volejte Adélu Šafránkovou, mob.: +420 792 308 138

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Notebook, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

9.10.2017