Key account manager - manipulační technika

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu / kolegyni, na pozici Key account manager.

Vaše pracovní náplň:

  • Udržovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky
  • Akvizice nových klientů
  • Příprava plánů a vyjednání podmínek spolupráce
  • Plán prodej a podíl na marketingové strategii
  • Tvorba strategického plánu prodeje

Naše požadavky na kandidáta:

  • SŠ / VŠ vzdělání ( technický směr výhodou)
  • Praxe na obchodní pozici min. 3 roky - manipulační technika, stavebnictví atp.
  • Znalost AJ
  • Velmi dobré organizační schopnosti, flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práci v silné mezinárodní společnosti
  • Velmi zajímavé fin. ohodnocení ( fix až 50 000 Kč + provize)
  • 5 týdnů dovolené, sick days, firemní vzdělávání, homeoffice
  • Práce na HPP
  • Možnost kariérního a profesního růstu
V případě zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

23.4.2018