Kadeřník - Kadeřnice na HPP / 32 TIS

Nabídka již není aktuální.


Do dětského salonu Funny Sassy  hledáme zkušenou kadeřnici na plný úvazek, smlouva HPP. Pracujeme krátký/dlouhý týden od 9,00-20hodin. Nástup možný ihned. Co děláme? Stříháme pouze děti, takže hledáme komunikativní milou duši, která má ráda děti a nebojí se těch, co úplně nemají rády stříhání :).

Kde budete pracovat? Momentálně hledáme kolegyni do salonu v Galerii Butovice Praha 5, v Centru Stromovka Praha 7 a OC Letňany Praha 9, V Centru Černý Most. Více se o nás dozvíte na naší webovce nebo FB/IG.

Požadujeme

Dostatečnou praxi ve stříhání. Musíte být rychlá a přesná, u dětí to jinak nejde. Musíte mít ráda děti a být připravena akceptovat jejich strachy a nálady a přizpůsobit tomu celou službu. Musíte být komunikatovní a flexibilní. 

Nabízíme

Nabízíme zaměstnanecké benefity - měsíční odměny dle dosaženého obratu nad rámec vaší mzdy, zaměstnanecké slevy na produkty, Sick days, 5 týdnů dovolené, příplatky za víkendy, po roce další zaměstnanecké odměny, naše kadeřnické pomůcky, zdarma káva/ čaj v salonu a milý kolektiv kadeřnic. Pokud umíte a baví vás také různé techniky pletení copánků, u nás je určitě zúročíte. Pokud je zatím neumíte, u nás budete mít šanci se naučit něco nového.


informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 5 (Radlická 117)

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Dovolená navíc, Sick days, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Služby
Kadeřník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

28000 - 32000 Kč/měs.

Datum zadání:

31.10.2023
/* Not affection functionality */