Junior Kontrolor - Výborné platové ohodnocení !

Chcete se stát členem týmu super profíků, se zápalem do práce a chutí pracovat? Jste aktivní a nebojíte se výzev? Neváhejte se ozvat, hledáme právě Vás!

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na dopravu
  • velmi široká nabídka dotovaných volnočasových aktivit např.jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Náplň práce:

  • zpracování finančních analýz a analýz odchylek
  • plánování finančních budgetů a ukazatelů
  • tvorba ekonomických analýz
  • zpracování rozpočtu a finančního plánu, forecastů
  • pravidelný reporting
  • podpora při závěrce a auditech

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zájem o oblast účetnictví, znalosti finančních a ekonomických analýz
výhodou
  • dobrou znalost MS Excel
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou pokud znáte systém SAP

Pracoviště:

Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.2.2020