IT koordinátor - výrobní závod

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti automotive ve Stráži pod Ralskem hledáme kandidát/ky na pozici

IT koordinátor

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

    • Správa  a rozvoj jednotlivých modulů MFG PRO/QAD
    • Identifikace, analýza a řešení problémů v MFG/QAD
    • Systémová koordinace MFG PRO/QAD a podpora uživatelů
    • Příprava reportů a logistických analýz
    • Zpracování pravidelných inventur
    • Podpora logistického oddělení

Co potřebujeme, abyste měli/ uměli:

    • SŠ /výpočetní technika nebo technického zaměření/
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Znalost MFG PRO nebo jiného QAD systému
  • Výborná znalost práce na PC MS Office, zejména Excel
    • Základní znalost databází a programování výhodou
    • Zkušenosti s testováním programů výhodou
    • Iniciativa, flexibilita, samostatnost, analytické myšlení
    • Schopnost týmové spolupráce
    • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

    • Nadstandardní platové ohodnocení
    • Příspěvek na stravování
    • Týden dovolené navíc
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na dojíždění
    • Mobilní telefon, notebook
    • Jazykové kurzy a další vzdělávání
    • Firemní akce
    • Možnost kariérního růstu
    • Práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků

Nástup

Možný ihned

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Stráž pod Ralskem

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Notebook, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

14.5.2019