HPP - balení a expedice objednávek a odpolední úklid

Hledáme nového kolegu na pozici Balení a expedice objednávek a odpolední úklid v potravinářské výrobně naložených sýrů, utopenců a dalších delikates. Výrobna je součástí sociálního integračního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM v Davli u Prahy.

Náplň práce

    • balení a expedice objednávek pro externí kurýrní službu, osobní odběry a vlastní rozvozy
    • dodržování pracovních postupů při balení a expedici objednávek
    • každodenní kompletní odpolední úklid potravinářské dílny
    • doplňkovou činností bude výroba nakládaných sýrů a utopenců a dalšího doplňkového sortimentu potravinářské dílny
    • dodržování hygienických norem souvisejících s výrobou potravinářských výrobků
    • úzká komunikace a spolupráce s manažerem výroby a provozu

Požadované znalosti a dovednosti

    • fyzická zdatnost
    • znalost PC
    • zkušenost s expedicí, balením zboží, práce se čtečkou čárových kódů vítána, případně zaučíme
    • vysoké pracovní nasazení

Co vám můžeme nabídnout

    • nástupní plat 21.000 – 23.000 Kč/hrubého
    • pracovní doba 12:00 – 20:30
    • nákup nakládaných výrobků a sortimentu farmářského obchodu za zvýhodněnou cenu
    • ovoce, nápoje na pracovišti
    • 4 týdny dovolené
    • atmosféru progresivní firmy a otevřenou komunikaci
    • pozice vhodná i pro OZP

V případě zájmu zašlete životopis s fotografií na [e-mail byl skryt]
Více informací o našem podniku najdete www.dobrotyspribehem.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Davle (Kiliánská 367)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

21000 - 23000 Kč/měs.

Datum zadání:

4.10.2021