Hledáme kolegy pro prodejnu Okay v Ústí nad Labem

Pro naši prodejnu v Ústí nad Labem hledáme šikovné kolegy a kolegyně na níže uvedené pozice.

PRODEJCE ELEKTRA

Jaké úkoly můžeš očekávat?

    • S úsměvem a pozdravem přivítáš zákazníky a věnuješ se jim po celou dobu na prodejně, staráš se o jejich potřeby
    • Se zákazníky se vítáš i loučíš pozdravem jak při vstupu na prodejnu, tak i při odchodu z prodejny
    • Staráš se, aby zboží na prodejně bylo správně vystavené, zákazníkovi vždy dostupné a označené správnou cenou
    • Sepisuješ kupní smlouvy se zákazníky a provádíš průběžné inventury svěřeného úseku zboží
    • Jsi důležitou součástí tvůrčího týmu, ve kterém pomáháš i svým kolegům v mnoha dalších úkolech

Jak můžeš každý den změnit něco k lepšímu?

    • Poskytuješ vynikající zákaznický servis
    • Našim zákazníkům jsi k dispozici a při jejich obsluze jsi vždy ochotný pomoci, komunikativní a vystupuješ profesionálně
    • Vyhovuje ti dynamika a různorodost této práce
    • Baví tě prodávat a k zákazníkům přistupuješ individuálně, zároveň nabízíš doplňkový prodej pro vyšší uspokojení jejich potřeb
    • Jsi obchodník a týmový hráč
    • Spokojenost zákazníků je u tebe na prvním místě

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ

Náplň práce:

    • markování zboží na pokladně
    • sjednávání splátkových smluv
    • administrativa spojená s chodem prodejny (pošta, tisk cenovek, vedení dokumentace prodejny)
    • doplňkový prodej

Požadujeme:

    • SŠ vzdělání s maturitou nebo 3 roky praxe se sepisováním splátkových smluv
    • znalost práce na PC
    • komunikační schopnosti
    • příjemné vystupování a orientaci na zákazníka
    • zodpovědnost a pečlivost
    • trestní bezúhonnost

NA VŠECH POZICÍCH NABÍZÍME:

    • perspektivní a stabilní práci
    • motivující platové ohodnocení
    • zázemí silné expandující společnosti
    • zaškolení, možnost profesního růstu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústí nad Labem (Podhoří 369)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní, Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

14.6.2018