FYZIOTERAPEUT - Nemocnice Sedlčany

Pro našeho klienta, nestátní zdravotnické zařízení Nemocnice Sedlčany, poskytovatele kvalitní zdravotní péče, hledáme posilu do týmu do ambulantního provozu na pozici Fyzioterapeut. Společnost spolupracuje se všemi veřejnými zdravotními pojišťovnami. V nemocnici je kladen velký důraz na zdravotní stav pacienta a jeho následné zlepšeni. Každému je zaručen v nemocnici individuální přístup. V nemocnici Sedlčany podporují také program zdravého životního stylu pacientů i personálu.

FYZIOTERAPEUT  - ambulance Nemocnice Sedlčany

Umíte naslouchat problémům pacienta? Jste trpělivý, zruční a máte cit v prstech?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • provádění fyzioterapeutického vyšetření funkcí sledovaných orgánů, hybných systémů apod.
    • zpracovávání plánu fyzioterapie pro příslušného pacienta na základě těchto vyšetření a dle ordinace lékaře
    • dále sledování a dokumentování stavu pacienta a informování lékaře o tomto stavu a o průběhu terapie
    • v oblasti fyzikální terapie - provádění vodoléčby, elektroléčby, teploléčby, individuální LTV, cvičení s pomůckami. různých druhů masáží apod.
    • léčba pacienta je prováděna na základě objednávkového systému
    • práce na PC

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • získaná odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeut dle zákona 96/2004 Sb. (VOŠ, Bc., Mgr.) podmínkou
    • registrace a praxe v oboru výhodou
    • zájem o obor nutností
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • přesnost a pečlivost
    • příjemné vystupování
    • práce na PC (uživatelsky)

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení
    • práce na plný i částečný úvazek
    • zkušební doba 3 měsíce
    • samostatnou odpovědní rolí v týmu
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • 25 dny dovolené
    • možnost příspěvku na bydlení ze strany zaměstnavatele a jeho zajištění
    • možností dalšího vzdělávání
    • stravování
    • firemní oblečení a příspěvek na pracovní obuv
    • příjemným a přátelským pracovním prostředím
    • slevy na poskytované služby

Nástup možný ihned / dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Sedlčany

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Příspěvek na bydlení, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

3.4.2019