Do našeho dynamického týmu společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s. s dlouholetou tradicí na trhu, hledáme schopného kandidáta na pozici: Finanční controller

Požadujeme:

    • VŠ ekonomického zaměření, ideálně finanční obor
    • orientace v oblasti podnikové ekonomiky, účetnictví a controllingu
    • znalost MS Office (především Excel - pokročilá znalost)
    • AJ či NJ základní znalost
    • samostatnost, analytické myšlení, spolehlivost a smysl pro detail
    • týmová spolupráce, proaktivní přístup
    • znalost IS K2 výhodou (není podmínkou)
    • pozice je vhodná pro absolventy

 Náplň práce:

    • zpracovávání finančních a ekonomických analýz
    • pravidelný reporting
    • analýza odchylek od nastavené metodiky, návrh opatření k jejich odstranění
    • plánování a rozpočtování
    • spolupráce s finančním a obchodním úsekem
    • podpora obchodních divizí a centrálních oddělení
    • příprava dalších podkladů a prezentací

 Nabízíme:

    • pozice ve stabilní a silné společnosti
    • práce na hlavní pracovní poměr
    • dynamický zavedený tým profesionálů
    • zajímavé firemní benefity
    • možnost kariérního a profesního růstu
    • propracovaný systém dalšího vzdělávání
    • motivační finanční ohodnocení
    • týden dovolené navíc
    • stravenky

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (Lidická 1937)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

7.7.2017