Elektromechanik 1 směnný provoz Hranice na Moravě

Hledáme uchazeče na pozici Elektromechanik pouze do jednosměnného provozu, jedná se o práci v čistém a klidném pracovišti a výbornou dostupností (v těsné blízkosti se nachází autobusové a vlakové nádraží)

Náplň práce:

    • Vaší hlavní náplní bude montáž průmyslových rozvaděčů pro zákazníky z řad výrobců strojních zařízení z celého světa

Požadujeme:

    • vyučení v oboru SŠ/SOU elektrotechnické zaměření
    • znalost čtení výkresové dokumentace
    • manuální zručnost
    • samostatnost a zodpovědnost
    • výhodou je praxe v elektrotechnické výrobě

Nabízíme :

    • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • platové ohodnocení dle zkušeností s možností platového růstu
    • příspěvek na stravné 65Kč/den
    • příspěvek na dopravu dle lokality
    • možnost navštívit výrobu a vyzkoušet si práci
    • nástup možný ihned nebo dle dohody

Práce je vhodné pro muže i ženy

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hranice na Moravě

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

11.10.2018