Pro našeho významného klienta hledáme elektrikáře, elektrotechniky, elektromontéry, elektromechaniky. Práce je v Německu ( Ingolstadt )vhodná na dojíždění na víkendy do Čech. Pracovní týden je pondělí až pátek na jednu směnu. Od pondělí do čtvrtka 8,5 hodiny a v pátek 6 hodin. Ubytování pomůžeme zajisti a na první dva měsíce poskytneme finance. Pohovory možné v Praze nebo v Ingolstadtu. Němčina není třeba. Prosíme o zaslání životopisu s přiloženým tel. číslem na, které se ozveme.

Náplň práce:

montáž a kompletace komponentů pro elektrická zařízení montáž a vnitřní instalace elektrických zařízení v technických budovách zpracování, příprava a propojení kabelů pro střední napětí kompletní připojení všech kabelů k montovaným zařízením, stavebním dílců, měřícím zařízením, spínacím skříním apod. dodržování a implementace všech norem a předmisů dle VDE 100 a kvalitativních standardů Systému Betonbau opravy a hledání závad v elektrických zařízeních oprava, seřízení a konečné připojení výstroje (technologie) trafostanic osazení technických budov v rámci stavebních buněk rozvaděči nízkého a vysokého napětí, transformátory a dalšími komponenty + jejich propojení elektrická údržba vlastních provozních prostředků a zařízení dodržování všech předpisů a nařízení v rámci životního prostředí a bezpečnosti práce zaměstnanec může být v rámci své kvalifikace přesunut v organizaci na jinou činnost

Požadavky:

nepotřebujeme Němčinu vyučení v oboru držitelem platného osvědčení z vyhl. 50/78 Sb.; § 5 schopní pracovat samostatně zodpovědní, spolehlivý a schopní pracovat v týmu kandidát se vzděláním v oblasti elektro a obecně kladným vztahem k řešení technických záležitostí

Nabízíme:

HPP na dobu jednoho roku s možností prodloužení. práce ve stabilní rostoucí společnosti mzda 76 000,-83 000,- brutto nástup možný ihned

Pracoviště:

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Datum zadání:

10.4.2019