Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Elektrikář - TOP pracovní příležitost !

Moderní společnost se silným zázemím hledá do svého týmu kolegy na výše uvedenou pozici!

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • Stravenky
  • Žetony na jídla z automatu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafetérie - každě čtvrtletí až 1500 Kč
  • Jazykové kurzy AJ/NJ
  • Firemní večírky
  • Škála benefitů vycházejících z vnitřních předpisů zaměstnavatele

Náplň práce:

  • Servis elektrického zařízení a výrobních linek
  • Výroba, instalace a opravy elektrických zařízení
  • Diagnostika a odstraňování závad
  • Údržba a seřizování elektrického a elektronického příslušenství

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru - vhodné i pro ABSOLVENTA
  • Zručnost, přesnost, soustředěnost
  • Chuť pracovat ve směnném režimu
  • Vyhláška §50/78 Sb.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.7.2020