Dopravce Zásilek Pro Karlovarský Kraj

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Momentálně hledáme dopravce pro rozvoz zásilek po celém Karlovarském kraji.

Náplň práce:

    • Samostatné řízení rozvozu zásilek po celém kraji
    • Každodenní rozvoz zásilek po celém Karlovarském kraji
    • Nejlépe z lokalit (není to však podmínkou) :

 Karlovy Vary
 Cheb
 Sokolov
 Žatec
 Louny

Požadujeme:

    • možnost využití 4–5 dodávkových vozů
    • schopnost samostatného řízení rozvozu zásilek
    • svědomitost a spolehlivost
    • časovou flexibilitu, pružnost řešení krizových situací
    • trestní bezúhonnost všech zaměstnanců
    • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
    • slušné jednání a vystupování všech zaměstnanců
    • praxe a zkušenost s rozvozem zásilek výhodou
    • vlastní prostory výhodou

Nabízíme:

    • možnost samostatného řízení logistiky v celém kraji
    • finanční odměna pro každé vozidlo dle výkonu – počtu doručených zásilek a dále finanční odměna na obchodních akvizicích
    • možnost dalšího rozvoje
    • nástup možný ihned nebo dohodou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Karlovy Vary

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

15.5.2018