Nabídka již není aktuální

Hledáme schopného profesionála v oblasti logistiky, který disponuje vynikajícími organizačními schopnostmi.

Nabízíme:

  • zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • měsíční prémie a roční výkonnostní odměnu
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • závodní stravování
  • zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • sportovní a kulturní aktivity
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • místo pracoviště Česká Lípa

Pracovní náplň:

  • řídí disponibilitu materiálu
  • sleduje výkonnost dodavatelů prostřednictvím stanovených norem
  • sleduje kvalitu dodávek a zajišťuje včasnou eskalaci případných problémů
  • vyjednávání s dodavateli v různých oblastech - výrobní materiál, nevýrobní materiál a investice
  • úzce spolupracuje s dodavateli za účelem trvalého zlepšení dodávek
  • vystavení objednávek a příslušných dokumentů v souladu s právními předpisy
  • optimalizuje stav nadbytečných, příp. zastaralých zásob

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření
  • praxi v oblasti nákupu
  • středně pokročilé znalosti ERP a nástrojů spolupráce s dodavateli
  • znalost principů štíhlé výroby
  • analytické myšlení, základní finanční znalosti (fakturace, apod.)
  • základní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • znalost práce na PC: MS Office, SAP výhodou
  • komunikativnost, orientace na cíl, týmová spolupráce, dobré vyjednávací schopnosti, flexibilita, aktivita
V případě zájmu zasílejte své CV na: [e-mail byl skryt] nebo volejte na 778 762 555

Pracoviště:

Liberecký kraj, Středočeský kraj

Datum zadání:

27.7.2018