Disponent (nákup materiálu) – logistika v automobilovém průmyslu v okrese Tachov

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáme vhodného kandidáta pro tuto pozici – disponent (nákup materiálu) – logistika, práce ve skladu, pozice v automobilovém průmyslu – výroba autosedaček, dle přesně daných norem pro Citroen, Audi, Jaguár…

Náplň práce:

    • Řízení toku materiálu a kvality, Příjem a zpracování požadavků zákazníka, expedování svěřených materiálů a komponentů, kontrola správnosti a plynulosti objednávek, organizace a řízení dodávek materiálu k zákazníkovi (do výroby), sledování skladových zásob, vedení svěřeného projektu, tvorba reportů,spolupráce při zavádění a optimalizaci skladových procesů

Požadujeme

    • min SŠ – Praxe na obdobné pozici výhodnou, zkušenost z automobilového průmyslu výhodou- Znalost MS Office, Power Point , Outlook- Zkušenosti s ovládáním výrobního nebo skladového systému výhodou

Plat: 20 000,00 Kč až 30 000,00 Kč /měsíc
Ubytování ZDARMA, doprava do práce firemním autobusem ZDARMA, strava ZDARMA

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Stříbro

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.5.2017