Nabídka již není aktuální.

Pro našeho klienta hledáme Těžební dělníky.

Náplň práce:

    • lámání kamene, přípravné práce
    • ruční výroba stavebního kamene, krajníků a jiných kamenických lámaných výrobků za pomocní ručního a pneumatického nářadí
    • výroba kostek na štípací lince

Co nabízíme:

    • možnost ubytování a dopravy / příplatky za přesčasy
    • dobré finanční ohodnocení
    • pět týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování (dovoz obědů na pracoviště)
    • doba trvání
    • pracovní poměr na dobu určitou
    • možnost prodloužení nebo opakování smlouvy

Požadujeme:

    • velmi dobrý zdravotní stav (jedná se o nároční fyzickou práci), nepožadujeme vzdělání

- Měsíční hrubá mzda podle výkonu 25. 000 - až 38.000

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na uvedený email. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat. Děkujem

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomoucký

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019