Nabídka již není aktuální

Do pracovního kolektivu zavedeného autosalonu v Děčíně a Novém Boru hledáme posilu na pozici automechanika.

Náplň práce:

  • diagnóza poruch a stavu vozidla
  • stanovení způsobu opravy
  • provádění opravy
  • provádění výměny dílů a součástí
  • provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
  • posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
  • provádění generálních oprav

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru automechanik
  • prokazatelná praxe na dané pozici min. 3 roky
  • zkušenosti s diagnostikou vozu
  • manuální zručnost a schopnost technického myšlení
  • zodpovědnost za svěřené úkoly, pečlivost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • podpora při adaptaci na nové pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení, závislé na dosavadních zkušenostech a
pracovních výsledcích
  • flexibilní a vstřícný management
  • firemní benefity: firemní akce, organizace náplně práce, vzdělávací kurzy
a školení, bonusy a prémie, sleva na firemní výrobky a služby.

Pracoviště:

Česká Republika

Datum zadání:

27.7.2018