Asistent výrobního ředitele / Výrobní ředitel

Nabídka již není aktuální.

Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici „Asistent výrobního ředitel". Tato pozice je s velkou pravděpodobností s karierním postupem na pozici "Výrobní ředitel".

Náplní práce této pozice je:

    • tvorba plánu výroby výrobních linek
    • tvorba plánu výroby sekundárních linek
    • koordinace a úzká spolupráce s cca 120 pracovníky
    • zodpovědnost za výrobní procesy
    • zodpovědnost za péči o kolovou techniku
    • zajištění 3 směnného nerovnoměrného provozu
    • koordinace údržby a elektroúdržby
    • zodpovědnost za činnost autoservisu
    • každodenní reporty
    • zpracování mzdových podkladů
    • účast na výběrových řízení
    • jednání s dodavateli (včetně dodavatelů ze zahraničí).

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

    • VŠ stavební (stavební inženýrství velkou výhodou)
    • praxe v podobném oboru výhodou (stavbyvedoucí, úsekový stavbyvedoucí, výrobní ředitel)
    • znalost plánování výrobních činností výhodou
    • flexibilitu, odolnost vůči stresu, logické myšlení, organizační a vůdčí schopnosti
    • praxi s vedením většího množství zaměstnanců výhodou
    • částečná znalost personální a mzdové agendy
    • dobrou znalost MS Office podmínkou
    • anglický jazyk (min. středně pokročilý)

Co vám můžeme nabídnout

V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti CS-BETON s.r.o.. K tomu Vám dopomůžeme:

    • jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti
    • motivačním ohodnocením
    • roční odměnou
    • prací v přátelské kolektivu a moderně zařízeném zázemí
    • závodní dotovanou stravou
    • možností kariérního růstu a sebezdokonalování se

Nástup možný ihned!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Velké Žernoseky (184)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Služební auto, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.6.2017