ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ, pracoviště Modřice

Hledáte práci v mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu, kde si budou vážit Vašich schopností řešit každodenní požadavky zákazníků? Nebojíte se přijímat odpovědnost, občas dělat na více úkolech současně a komunikovat v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás!

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

* Přijímání a vyřizování objednávek, telefonický kontakt se zákazníky DHL.
* Cenotvorba a poskytování požadovaných informací o našich službách.
* Vyhodnocování úspěšnosti obchodních nabídek.

Nejedná se o aktivní telemarketing!

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

* SŠ vzdělání.
* Znalost anglického jazyka na dobré komunikativní úrovni.
* Předchozí zkušenosti v administrativě nebo zákaznickém servisu výhodou.
* Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).
* Výborné komunikační a organizační schopnosti, prozákaznický přístup.
* Smysl pro zodpovědnost, důslednost při práci.
* Motivovanost k vyšším výkonům, tah na branku, spolehlivost, cílevědomost.

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

* Motivující finanční ohodnocení.MM
* Profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tematických školení a možnosti individuálního koučinku.
* Paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití).
* Podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí.
* Zázemí a jistoty zavedené společnosti, která získala ocenění „Investor in People“ stříbrného stupně.
* Týden dovolené navíc a sick-days.

KONTAKTNÍ OSOBA:

Kateřina Tesařová
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
katerina.tesarova@dhl.com
tlf.: 739 545 191

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Modřice (Evropská 840)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

7.7.2017