Administrativní pracovník/ce

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice".

Náplň práce:
- objednávání obalového a režijního materiálu
- komunikace s dodavateli
- schvalování faktur tvorba interních dokladů – žádanek
- podpora vedoucího střediska
- administrativní činnost spojená s chodem střediska
- objednávání servisních zásahů při poruše strojů

Požadavky:
- středně pokročilá znalost NJ – písemná i ústní komunikace
- znalost SAP – není podmínkou, ale velkou výhodou
- zkušenosti s objednáváním materiálu
- týmová spolupráce s vedoucím střediska a dvěma disponenty
- komunikativnost pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu a příjemném prostředí
- příspěvek na dopravu (karta CCS)
- pracovní doba 7-15 hod, případně dle domluvy možno posunout 8-16 hod
- náborová odměna 5 000 Kč
- 2x ročně motivační odměna
- příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- jubilejní odměny
- možnost kariérního postupu

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Líně

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

1.3.2019