FAQ

Jak mám vložit nabídku práce?

Inzerát vložíte pomocí růžového tlačítka s textem “+ přidat nabídku” v pravém horním rohu stránky. Poté stačí vyplnit veškeré potřebné informace ke zveřejnění inzerátu. Vložení je zdarma avšak můžete zvýšit otevření vaší nabídky zvýrazněním na hlavní straně (odkaz na služby a ceník).

 

Jak mám vložit nabídku brigády?

Vložení brigády probíhá obdobně jako u vložení nabídky práce. Také ji vložíte pomocí růžového tlačítka s textem “+ přidat nabídku” v pravém horním rohu stránky. Ovšem před tím než vyplníte formulář je potřeba změnit typ nabídky z práce na brigádu. Toho docílíte tím, že kliknete na zelený text “Chcete přidat brigádu?”, který se nachází vpravo nad formulářem. Poté již stačí vyplnit nabídku, odeslat ji a počkat na její schválení. To probíhá nejčastěji do 24 hodin, avšak omluvte nás, pokud nám bude schválení trvat déle.

 

Proč nevidím inzerát, který jsem zveřejnil/a?

Je možné, že váš inzerát prozatím nebyl schválen administrátory portálu flek.cz. Nabídky schvalujeme obvykle do 24 hod, avšak může se stát, že bude schválení nabídky trvat déle. Pokud máte ve své firmě vyplněné IČ, je nabídka schválená automaticky.

 

Jak probíhá proces schvalování inzerátů?

Všechny inzeráty, které musí projít schvalovacím procesem, kontrolujeme ručně. Inzerát si pročteme, abychom zjistili, zdali se nejedná o podvodný inzerát či inzerát poptávající pochybné služby. Následně, pokud je vše v pořádku, inzerát schválíme. Nabídky schvalujeme obvykle do 24 hod, avšak může se stát, že bude schválení nabídky trvat déle.

 

Jak přidám či odeberu kolegu z účtu?

Přidat nového kolegu či odebrat předešlého kolegu můžete v nastavení účtu (proklik na nastavení). Pro tuto akci musíte mít práva administrátora účtu. Pokud jste v roli zadavatele, poproste vašeho administrátora (většinou se jedná o zakladatele účtu). Pokud nevíte, kdo je vaším administrátorem, kontaktujte nás na info@flek.cz

 

Jaký je rozdíl mezi zadavatelem a administrátorem účtu?

Zadavatel může pouze přidávat nabídky práce a brigády. Administrátor účtu může měnit nastavení firmy, přidávat fotografie společnosti, přidávat a odebírat kolegy z účtu firmy či měnit informace o firmě.

 

Proč lidi nereagují na můj inzerát?

Existuje více důvodů, proč nikdo nereaguje na váš inzerát. Jedním z nich může být dostatečná nezajímavost firemního profilu (odkaz na editaci). Začněte proto tím, že vyplníte profil společnost. Tedy přidáte logo a popis firmy, kam zahrnete i důvody, proč by u vás měli pracovat. Přidejte fotografie z pracovního prostředí a okolí firmy. Vyplňte benefity, které u vás zaměstnanec získá.

 

V neposlední řadě vyzvěte své současné zaměstnance, aby vám udělili hodnocení (odkaz hodnocení), které přiblíží vaší společnost uchazečům.

Nedostatečným počtem odpovědí může být i nedostatečné zobrazení inzerátu. To můžete zvýšit zakoupením zvýrazněné pozice na hlavní straně nabídky inzerátu a v daném oboru (odkaz na služby a ceník).

 

Jak mohu prodloužit platnost inzerátu?

Pokud chcete prodloužit dobu, kdy se bude váš inzerát zobrazovat, stačí kliknou na ikonku kalendáře v seznamu vašich nabídek. Druhou možností, kde k prodloužení nabídky může dojít je v samotné editaci nabídky práce či brigády.

 

Mohu inzerát smazat?

Smazání inzerátu není možné. Pokud již nabídka práce či brigády není aktuální, prosím ukončete její platnost.

 

Máte další otázky? Napiště nám na info@flek.cz, rádi vám pomůžeme.

/* Not affection functionality */